Mobilya Bıçakları İmalatı

Yılların birikimi ile mobilya, tekstil, PVC ve ayakkabı sektörünün ihtiyacı olan ahşap mobilya bıçakları ve kesici takım imalatı yapmaktayız. He model mobilya bıçağı, tasarımdan imalata kadar firmamızdaki makine parkurunda üretilmektedir. Mobilya bıçakları imalatı ile ülkemizde sektörün lider firmalarından biriyiz. mobilya bıçağı imalatı

Müşteri odaklı çalışan Miraç Bıçakçılık, teknik donanımı ve tecrübesiyle müşterilerinin her türlü ihtiyacına yanıt verecek anlayış ve teknik donanıma sahiptir. Uygun fiyatla her zaman üreticinin yanında olan firmamız, hızlı teslimat sistemi ile ülkemizde saygın yüzlerce referansa sahiptir.

Miraç Bıçakçılık, 1986 yılından beri marangoz freze bıçakları imalatı yaparak mobilya sektörünün görünmeyen kahramanıdır. Binlerce çeşit kesici takımlar, testereler, matkaplar, delici ve kesici bıçaklar imal ederek sektöre yenilikçi bir anlayış getirmiştir. Teknolojik deneyime sahip bir ekiple kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak önceliklerimiz arasındadır.

Her model mobilya bıçağı taleplerinizi firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Web sitemizde bulamadığınız ürün var ise lütfen bize bildiriniz. İletişim telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tel : 0212 502 42 19 - 0212 505 49 57
Cep: 0535 735 94 81 - 0506 793 38 80
Faks: 0212 644 62 12

Kesici Takımlar İmalatı

1986 yılından beri kesici takım imalatı ile sektörde var olan bıçak ihtiyacını karşılamaktayız. Yılların bilgi ve tecrübesini profesyonel makinalarla birleştirip ahşap kesici takım imalatı yapmaktayız. Ayrıca PVC ve Alüminyum sektörleri için de kesici takım imalatı yapıyoruz. Kesici Takımlar İmalatı

Ülkemizin kesici takımlarla çalışan sektörlerine elmas testereler, kanal freze bıçakları, temizleme freze bıçakları, profil bıçakları, birleştirme bıçakları, freze topları, ahşap doğrama grup freze bıçakları, matkaplar, çıta kesim kalıpları, takma uçlu takımlar, DIA bıçak ve testerelerin üretimini yapmaktayız. Sitemizde bulamadığınız ürünler dışında isteğe bağlı özel takımlar da imal ediyoruz.

Üretim için yazılımdan makine parkuruna kadar her aşamada planlı ve programlı çalışmaktayız. Yüksek kalitede işçilikle dünya standartlarında ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Kesici İmalatta Ürün Gurupları

 • Testereler
 • Değiştirilebilir Uçlu Bıçaklar
 • DIA (PCD) Bıçaklar
 • Saplı Profil Freze Bıçakları
 • El Freze Profil Bıçakları
 • Matkaplar Kanal Frezeleri
 • Delikli Profiller-Rustik Kapı
 • Konter Profiller
 • En Ekleme Bıçakları
 • Pencere Doğrama Bıçakları
 • Rabıta Bıçak Grupları
 • Lambiri Bıçak Grupları
 • Süpergelik Bıçak Grupları

  Baş döndürücü hızla gelişen tasarım ve teknoloji dünyamızda teknolojiyi sektörümüz için kullanarak en iyi kesici takım imalatı ile yüzlerce memnun müşteriye sahibiz. Ülkemizin ilk milli üretim yapan firmalarından biri olarak sizlere daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz. Kaliteli üretim anlayışımızla imalat sektörüne ciddi katkılar sağlıyoruz.

  Miraç Bıçakçılık | Freze Bıçak İmalatı

  Tel : 0212 502 42 19 - 0212 505 49 57
  Cep: 0535 735 94 81 - 0506 793 38 80
  Faks: 0212 644 62 12

 • Freze Bıçakları İmalatı

  Miraç Bıçakçılık, mobilya sektörünün ihtiyacı olan freze bıçakları imalatı ile ülkemizin ilk milli üretim firmasıdır. Mobilyacılıkta uzun sürede yapılabilecek oyma, delme ve şekil verme işlemleri freze bıçakları sayesinde hem kısa sürede yapılır, hem de düzgün, pürüzsüz iş çıkartılır.

  Freze Bıçakları, ahşapta işçilikte oyma, delme ve şekil verme amacıyla tercih edilir. Günümüzde freze bıçakları sayesinde mobilyacılık artık oldukça kolay bir meslek haline gelmiştir. Freze bıçaklarının uç kısımları sivri olarak üretilir. Böylece mobilya, ahşap ve benzeri ürünler daha kolay delinir. Çapları ve görevleri farklı olan birçok freze bıçak türleri vardır. Freze bıçak imalatı

  Firmamızın üretmiş olduğu freze uçları, darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Mobilyadaki amacına uygun uçlar ile işler daha kolay yapılabilir duruma gelmiştir. Metalden imal ettiğimiz freze bıçakları oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Dış etkilere ve hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Bu ürün ister şarjlı, ister elektrikli olarak kullanılabilir.

  İmalatçı firma olarak müşterilerimizin tüm taleplerini değerlendirerek freze bıçakları imal etmekteyiz. Mobilya, plastik sektörleri için ürettiğimiz ürünleri ister tek olarak ister takım olarak bizlerden talep edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak bazı ürünlerde ağız kısmı elmas olarak üretilmektedir. Bu elmas uç sayesinde delme, şekil verme işlemleri daha kolay bir duruma gelmektedir.

  Miraç Bıçakçılık, freze bıçak modelleri imalatında uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaktadır. Arzu ettiğiniz modelleri web sitemizden bulabilirsiniz. Bulamadığınız durumlarda iletişim hatlarından arayarak talep edebilirsiniz.%100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile imalat yapmaktayız.

  Tel : 0212 502 42 19 - 0212 505 49 57
  Cep: 0535 735 94 81 - 0506 793 38 80
  Faks: 0212 644 62 12