Freze Bıçakları İmalatı

Miraç Bıçakçılık, mobilya sektörünün ihtiyacı olan freze bıçakları imalatı ile ülkemizin ilk milli üretim firmasıdır. Mobilyacılıkta uzun sürede yapılabilecek oyma, delme ve şekil verme işlemleri freze bıçakları sayesinde hem kısa sürede yapılır, hem de düzgün, pürüzsüz iş çıkartılır.

Freze Bıçakları, ahşapta işçilikte oyma, delme ve şekil verme amacıyla tercih edilir. Günümüzde freze bıçakları sayesinde mobilyacılık artık oldukça kolay bir meslek haline gelmiştir. Freze bıçaklarının uç kısımları sivri olarak üretilir. Böylece mobilya, ahşap ve benzeri ürünler daha kolay delinir. Çapları ve görevleri farklı olan birçok freze bıçak türleri vardır. Freze bıçak imalatı

Firmamızın üretmiş olduğu freze uçları, darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Mobilyadaki amacına uygun uçlar ile işler daha kolay yapılabilir duruma gelmiştir. Metalden imal ettiğimiz freze bıçakları oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Dış etkilere ve hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Bu ürün ister şarjlı, ister elektrikli olarak kullanılabilir.

İmalatçı firma olarak müşterilerimizin tüm taleplerini değerlendirerek freze bıçakları imal etmekteyiz. Mobilya, plastik sektörleri için ürettiğimiz ürünleri ister tek olarak ister takım olarak bizlerden talep edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak bazı ürünlerde ağız kısmı elmas olarak üretilmektedir. Bu elmas uç sayesinde delme, şekil verme işlemleri daha kolay bir duruma gelmektedir.

Miraç Bıçakçılık, freze bıçak modelleri imalatında uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaktadır. Arzu ettiğiniz modelleri web sitemizden bulabilirsiniz. Bulamadığınız durumlarda iletişim hatlarından arayarak talep edebilirsiniz.%100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile imalat yapmaktayız.

Tel : 0212 502 42 19 - 0212 505 49 57
Cep: 0535 735 94 81 - 0506 793 38 80
Faks: 0212 644 62 12